De Hoog zoekt vrijwilligers

Vrijwilligers gezocht voor De Hoog

Ons biljart- en denksportcentrum zoekt met spoed vrijwilligers, die hand- en spandiensten kunnen verrichten. Het gaat vooral om bezetting van de bar, zowel in de benedenzaal als in het biljartgedeelte. Dat gebeurt in dagdelen (grofweg middag of avond). Horeca-ervaring is niet vereist. De eerste diensten kunnen samen met ervaren krachten worden gedraaid.
Onze vrijwilligers krijgen een vergoeding op uurbasis. We volgen de regels van de Belastingdienst, zodat deze vergoeding onbelast is voor zowel De Hoog als voor de vrijwilliger.

Misschien kent u nog iemand die dit leuk zou vinden?

Voor meer informatie kunt u zich wenden tot onze bedrijfsleider Rianne Schuizeman, tel. 06-51871086 of via info@bjbgouda.nl.

Dit bericht is geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink. Reacties en trackbacks zijn beide momenteel gesloten.